Plastik Tampon ve Parça Onarımı

Aracınızın başta tamponları olmak üzere far ayağı, tampon braketi, marşpiyel kaplaması gibi plastik aksamlarında oluşan yırtık, çatlak ve çizik gibi deformasyonları Auto King deneyimi ile onarıyor, gereksiz maliyet ve parça değişiminin önüne geçiyoruz.

Tampon Tamiri

Binek veya ticari araçların plastik aksamlarında meydana gelen hasarlarda, parçanın yenisi ile değiştirilmesi ile vakit ve nakit kaybı oluşurken, hasar tipi ve ölçüsüne göre tamir ve düzeltme işlemleri de yapılabilmektedir. Parça değişimine göre oldukça ucuz ve kullanışlı bir yöntem olması nedeniyle tercih edilen plastik parça onarımı, plastik aksamda meydana gelen kırılma ve bozulmaların uzmanlık gerektiren belli teknikler ve özel hammaddeler kullanılarak eski haline getirilmesi işlemidir.

Hasar durumuna göre onarımı yapılan plastik aksamlar şu şekildedir:

Tampon

Özellikle şehir içi çarpmalarda tampon ve tamponların plastik braketleri (tırnakları) kolayca kırılabilmekte, tampon üzerinde çatlak, kırık veya parça kopmaları yaşanabilmektedir. Auto King uzmanlığımız ve özel ekipmanlarımız ile tamponlarınızı uygun özelliklerdeki hammaddeler yardımıyla onararak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

Far Ayakları

Aracınızın önden alacağı hafif veya orta şiddette bir darbede, farlarınızın plastik ayakları kolayca kırılabilir. Bu şekilde bir hasarda maliyeti yüksek olan farlarınızı komple değiştirmek yerine, plastik far ayaklarının onarımı ile çok daha ekonomik çözüm hizmetleri sunuyoruz.

Marşpiyel Kaplama

Aracınız yan bölümlerinde yer alan plastik koruyucular ve marşpiyel kaplamaları, zaman içerisinde çeşitli darbelere bağlı olarak yıpranarak aracınızın görünümünü bozabilmektedir. Uygun niteliklerdeki bu gibi plastik kaplamaları uzmanlarımız onararak yenileyebilmektedir.

Alt Muhafaza

Motor alt muhafazası olarak tabir edilen söz konusu plastik parçalar, sert tümsek geçişlerinde veya otoparklarda yer alan demir durdurucular ile temas edilmesi durumunda kolayca hasar alabilmektedir. Oldukça maliyetli olan bu parçaları AntaMotion uzmanlarımız uygun niteliklerdeki hammadde ve ekipmanlarla onararak size zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Panjur

Araçların önden alacakları darbelerde ön panjur ayakları kolayca hasar alabilmekte, çoğu zaman söz konusu parçaların onarımı yerine bütünüyle değişimine gidilmektedir. AntaMotion uzmanları hasar almış araç panjurlarını (ön ızgaralarını) inceleyerek uygun durumda olanları onarmakta, orijinal boya işlemleri ile ilk günkü temizliğine kavuşturmaktadır.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!