Detaylı İç Temizlik ve Dezenfeksiyon

Sadece aracınız için değil; sağlığınız için de
Williams Car Care’in profesyonel ekipmanları ile Detaylı İç Temizlik ve Dezenfeksiyon yaptırın, aracınızı zararlı bakteri ve mikroplardan arındırın.

detaylı iç temizlik

Yapılan araştırmalara göre hergün kullandığımız araçların içi ve havalandırma sistemleri, bakteri ve mikroplar için ideal bir ortam sağlıyor.

Günlük hayatta evimizden dışarı çıkıp birçok kirli ortamda bulunduktan sonra aracımızın içine girerek birçok virüsü ve mikrobu doğrudan araç içerisine taşıyoruz.

Hapşırık ve öksürük ile havaya yayılan virüsler, solunum yolu ve el temasıyla araç havalandırma sistemine bulaşarak, üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak yolu iltihabı, bronşit, hatta zatürre gibi ölümcül olabilecek hastalıklara bile neden olabilmektedir.

Peki sıradan bir araç yıkama hizmeti bu riskleri ortadan kaldırmak için yeterli mi? Maalesef hayır; zira araç içerisinde profesyonel ekipmanlar ve özel kimyasallar kullanılmadan yapılan bir temizlik yalnızca araç içerisinin göze hoş gelmesini sağlamaya yetiyor.

Neden motor temizliği ve koruması yaptırmalısınız?

Özellikle alerji problemi olanlar ve çocuklu aileler için araç içi detay temizlik ve dezenfeksiyon uygulamasının önemi daha fazladır.

Araç içerisine günlük kullanımda dış ortamdan birçok mikrop ve bakteri sıkça taşınırken, araç içerisinde de hapşırdığınızda bile bu mikroplar kapalı ortama kolayca nüfuz eder.

Havalandırma kanallarından, doğrudan temas edilen tüm aksamlarına kadar araç içerisinde oluşan ve özellikle çocuklu aileler ile alerjik rahatsızlığı olanlar için önemli risk teşkil eden bu mikroplar, ancak özel ekipmanlar ve gerekli testlerden geçmiş kimyasal temizleyicilerin kullanımı ile engellenebilir.

Araç içi detay temizlik ve dezenfeksiyon uygulamasının kapsamı nedir?

Anti bakteriyel detaylı iç temizliği ve dezenfeksiyon uygulaması, size ve sevdiklerinize daha sağlıklı bir ortam sunar.

Bu işlemlerde havalandırma kanalları, koltuklar, kapı içleri, tavan ve taban döşemeleri, ön gögüs, torpido ve bütün plastik aksam ve bagaj içi anti-bakteriyel detaylı temizlik ürünleriyle temizlenerek dezenfekte edilir.

AntaMotion, detaylı iç temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinde Dünya’nın önde gelen markası Williams Car Care bünyesinde geliştirilmiş olan Kleentech ürünlerini tercih etmektedir.

Motor temizliği ve koruma uygulaması aracıma zarar verir mi?

Mikroorganizmaları, mantarları, virusleri ve küf oluşumları kendine çekip yok eden Kleentech ürünleri, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, TSE standartlarına göre üretilen, ISO 9001 ve 14001 belgelerine sahip patentli bir üründür.

Kokusuzdur, birçok sıradan ürün gibi araç içerisinde mevut kokuyu, koku ile örtmez, etkenliği uzun sürelidir.

Klima mikrobu olarak bilinen Lejyoner mikrobunun filtre üzerinde çoğalmasına engel olurken, Anti – mikrobiyal etkilidir ve virüslere karşı da etki gösterir.

Alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan gibi bir kimyasal içermez.

İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir.

Sigara, ayak, ter, küf, rutubet, gibi istenmeyen kokuları yok ederken, sizin ve araç içerisindeki yolcularınızın sağlığı için etkin bir koruma sağlar.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!