Oto Çekici ve Araç Nakliye Hizmetleri

İster Antalya içerisinde, isterse şehir dışı ihtiyaçlarınızda AntaMotion kurumsal güvencesi ile aracınızı sigortalı olarak zahmetsizce dilediğiniz yere götürüyoruz.

antalya oto kurtarıcı

Günümüzde artan mobilite ihtiyacı ve yoğun iş temposu ile birlikte, şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı giderek daha önemli hale gelmektedir.

Şehir içi çekici ve şehir dışı tırlar ile nakliye hizmetimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimizin araçlarını güvenli bir şekilde bir noktadan diğerine taşıma ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlandı.

Yerinden Alım, Yerine Teslim

Aracınızın servis randevusunu oluştururken önceden belirtmeniz durumunda servis danışmanlarımız aracınızın bulunduğu yerden çekici veya vale hizmeti ile teslim alınıp, servis bakım ve onarım işlemlerinin tamamlanmasını takiben yeniden aracınızı talep ettiğiniz lokasyonda size teslimatını planlayabilir.

Bu hizmetimizin koşulları için AntaMotion servis danışmanınızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehir Dışı Transfer Çözümlerimiz Hizmetinizde

Antalya dışı araç transferi ihtiyaçlarınızda kurumsal anlaşmalı iş ortaklarımız ile özel çekici tırlarda sigortalı olarak aracınızın dilediğiniz şehre transferini sağlıyor, ayrıca talep etmeniz durumunda bu illerde yer alan lojistik dağıtım noktalarımızda aracınızı tırlardan çekicilere aktararak şehir içerisinde talep ettiğiniz adreste kapınıza kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal güvencemiz ile rahat edin

Gerek şehir içerisinde, gerekse de şehirlerarası araç transfer ihtiyaçlarınızda AntaMotion kurumsal güvencemiz ile öncelikle aracınızın güvenliğini sağlıyor; aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri kanalıyla transferiniz süresince aracınızı sigorta güvencesi kapsamında korumaya alıyoruz.
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!