Kırık Far Tamiri

Far veya stop lambalarınızda meydana gelen yıpranma ve hasarları dert etmeyin.

Yüksek bedeller ödeyerek parça değişimine gerek kalmadan AntaMotion uzmanlığı ile kaliteli ve işçilik garantili onarım çözümleri hizmetinizde!

stop far camı tamiri

Farlarınızda veya stop lambalarınızda zamanla çevresel koşullların etkisiyle meydana gelen sararma, solma gibi yıpranmaların yanı sıra darbe sonucu meydana gelen çatlak, kırık veya far ayağı kopmaları gibi hasarları gidermek için yüksek bedeller ödeyerek parça değişimine gitmenize gerek yok. AntaMotion uzmanları, kaliteli ve işçilik garantili onarım çözümleri hizmetinizde!

Sürüş Güvenliğinizi Riske Atmayın!

Sürüş güvenliğiniz için görmek ve görülmek büyük önem taşır ki bunun için far ve stop lambalarınızın yıpranmamış ve hasarsız durumda olması gerekir.

Farlar, yeni ve temiz olduğunda yağışlı havalarda ve geceleri iyi bir görüş sunarken, gündüzleri de daha kolay fark edilmeyi sağlar. 2000’li yıllara kadar far yüzeylerinde cam malzemeler tercih edilirken, bu tarihten sonraki araçlarda bu materyalin yerini polikarbon plastik malzeme almıştır.

Daha hafif olmasının yanı sıra çarpışma anında daha risksiz olması ile öne çıkan bu materyal, güneş gibi dış etkenlerden daha çabuk etkilenerek sararıp yıpranmakta; bu durum aracınızın estetik görünümü bozduğu gibi farınızın önünde adeta tül bir perde varmışçasına görüş açınızda kayıplara neden olur.

Bununla birlikte hasar almış far ve stop lambalarınızda, işlevlerini tam olarak yerine getiremeyecekleri için sürüş güvenliğinizi olumsuz etkiler.

Far Camı Onarımı

Herhangi bir darbeye bağlı olarak hasar almış, zarar görmüş, kırık veya çizik içeren farlarınızı orijinal formunu koruyarak onarıyoruz.

Ayrıca, maliyeti yüksek veya bulunması zor olan, üretimi durmuş farlarınızı da restore edebiliyoruz. Sis farlarında meydana gelen taş izleri ve cam çatlakları da, yepyeni bir görünüme kavuşturmak için özel yenileme işlemlerimizle düzeltiyoruz.

Far Ayağı Onarımı

Far ve stop lambalarının plastik ayakları, basit bir darbede dahi çarpmanın şiddetine bağlı olarak kırılabilir.

Far ayaklarında oluşan hasarlar, farların yolu yeterince aydınlatamamasına ve farklı açılara yönelen ışığın sizin ve karşınızdaki kişinin güvensiz şekilde araç kullanmasına sebep olabilir.

Auto King uzmanlığımız ile özel plastik hammaddeler kullanarak kırık far ayaklarınızı zahmetsizce onarıyor, sizi far değişimi nedeniyle karşılaşacağınız büyük maliyetlere karşı koruyoruz.

FAR TEMİZLİĞİ

Başta güneş ışığının etkileri olmak üzere zamanla ortaya çıkan toz, kir ve mevsimden kaynaklı dış unsurlar, araç farlarında önemli derecede sararmaya ve yıpranmaya neden olur.

Bu durum aracınızın estetik görünümü oldukça olumsuz etkilerken aynı zamanda aydınlatma alanınızı ve görüş açınızı kısıtlar.

Özel ekipmanlar yardımıyla farlarınızın değişimi için büyük maliyetlere katlanmadan far ve stop lambalarınızı ilk günkü parlak ve canlı görünümüne kavuşturuyoruz.

FAR PARLATMA ÖNCESİ VE SONRASI

araba fari parlatmaFar Temizliği Antalya
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!