ANTAMOTION'A
HOŞ GELDİNİZ

Profesyonel yönetim anlayışımız ile Antalya’da her biri alanında öncü olan birbirinden güçlü markaların bayraklarını gururla taşıyoruz.

NELER SUNUYORUZ?

MEKANİK BAKIMDA BOSCH CAR SERVICE GÜVENCESİ

TSE onaylı yetkili servis güvencemiz ile periyodik bakımlardan, motor onarımına kadar her noktada aracınızın garantisi bozulmadan hizmet alın.

Hasar onarımında Auto King tecrübesi

Aracınız ile ilgili tüm kaporta ve boya ihtiyaçlarınızda yüksek kalite standartlarında hizmet alın.

Elektrikli ve Hibrit Araçlarda Profesyonel Servis

Elektrikli ve hibrit araçlar ile ilgili uzman ekibimiz ve teknolojik özel ekipmanlarımız ile profesyonel ve güvenilir bakım/onarım hizmetleri sunuyoruz.

Car care uygulamalarında WILLIAMS kalitesi

Williams Racing ve Williams High Performance Car Care altında toplanmış olan profesyonel araç bakım, temizlik ve boya koruma uygulamalarını AntaMotion’dan alabilirsiniz.

Güvenli sürüş eğitimlerinde Demir Bükey Akademi deneyimi

Türkiye’nin en köklü Güvenli Sürüş Teknikleri Otoritesi Demir Bükey Akademi’den trafiğe kapalı alanda eğitim alın, trafikte daha bilinçli yol alıp risk almayın!

Lastik hizmetlerinde CONTINENTAL işbirliği

Tüm lastik, rot ve balans ihtiyaçlarınızda, gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ve Continental işbirliğimiz ile hizmetinizdeyiz.

İkinci el araç alım satımında kurumsal güvence

Her marka ve model ikinci el araç alım satımında AntaMotion kurumsal güvencesi ve deneyimini yaşayın.

Antalya
TOGG Yetkili Servisi

Sizi, mobilite deneyimini baştan sona değiştiren Togg akıllı cihazlarının Antalya Yetkili Servisi AntaMotion’a bekliyoruz.

BİR BAKIŞTA ANTAMOTION

14.800 M2 Tesis

14.800 M2 Tesis

Sertifikalı 53 Personel

Sertifikalı 53 Personel

Araç Garantisini Bozmadan Bakım/Onarım

Ayda 500+ Onarım

25+ Anlaşmalı Sigorta Şirketi

Ayda 400+ Hasar Onarım

Merkezi Konum

Antalya’da En Büyük Özel Servis

araba yetkili servis

TS12047 Onaylı Yetkili Servis

AntaMotion’un sahip olduğu TS12047
Yetkili Servis onayı ile üretici markaların garanti kapsamındaki araçlara da tüm hasar onarım ve mekanik bakım işlemleri, aracın garantisi bozulmadan güvenle ve en ekonomik şekilde sunulmaktadır.

ANTAMOTION DEĞER KATAR

Her marka ve modelde, binek ve ticari tüm araçlara hizmet sunan AntaMotion; otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetler alanında öncü kuruluşlar olan Auto King ve Bosch Car Service markalarının Antalya Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.

Satış sonrası hizmetler alanında bu 2 markayı temsil eden AntaMotion, ayrıca ülkemizde 26 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve güvenli sürüş teknikleri alanında bir “otorite” olarak nitelendirilen Demir Bükey Akademi’nin de Akdeniz Bölge Müdürlüğü olarak hizmet vererek güvenli sürüş eğitimi hizmetleri sunmaktadır.

toptan oto aksesuar

Thule Antalya Yetkili Satış Noktası

AntaMotion, 2020 yılı itibariyle temsil ettiği markalara bir yenisi daha ekleyerek 60 yılı aşkın süredir araç üzeri taşıma ekipmanları konusunda Dünya’nın öncü kuruluşu olan Thule’nin Antalya Yetkili Satış Noktası olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

TÜm Beklenti ve İhtiyaçlar TEk Çatı Altında

Tüm mekanik bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra orta ve ağır hasar onarımında da profesyonel hizmetler sunan AntaMotion, otomotiv sektöründe önemli deneyimlere sahip yöneticileri ve teknik personelinin gücüyle tüm beklenti ve ihtiyaçlara tek çatı altında profesyonel ve güvenilir çözümler sağlamaktadır.

Antamotion merkez
jaguar yetkili servis antalya

HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

2018 yılı itibariyle Antalya’da gerçekleşen maddi hasarlı trafik kazaları içerisinden %11’lik bir hasar onarımı payı alan AntaMotion, aylık 1.000’den fazla müşteriye yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Toplam 10 dönüme kurulu tesiste, aynı anda 150 aracın bakım/onarım işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Markalarımız

Antalya’da her biri alanında öncü olan birbirinden güçlü markaların bayraklarını gururla taşıyoruz.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!