Binek ve Ticari Klasik Otomobil Restorasyonu

İster modern, ister klasik olsun; binel ve ticari araçlarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

klasik araç restorasyonu

KLASİK ARAÇ RESTORASYONU

Klasik aracınızın markası, modeli ve yaşı ne olursa olsun sizin için ne ifade ettiğini iyi biliyor ve onu tekrar hayata döndürmek için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Proje başlangıcında yaptığımız çalışmalar ile iş planı, işlem seçenekleri, ödeme planı ve bütçenize göre çözümler oluşturuyor; detaylı ekspertiz işlemleri sonucunda ihtiyaçları belirleyerek, istenilen detay durumu, garanti süresi ve işçilik, aracın koleksiyon değeri taşıması ve günlük kullanılması gibi tercihlerinize göre size profesyonel bir restorasyon deneyimi yaşatıyoruz.

MODERN ARAÇ YENİLEME

Günlük olarak kullandığınız aracınızı, orjinalliğini bozmadan iç ve dış tüm detayları üzerinde yapılacak çalışmalar ile ilk günkü canlılığa kavuşturmak mümkün. Klasik araç restorasyon projelerinin aksine daha düşük bütçelerle ve kısa sürelerde aracınıza sihirli dokunuşlar yaparak ilk günkü canlılığına kavuşmasını sağlıyoruz.

Plastik parçalardaki kırıklar, çizilmiş kapı kolları, yırtık döşemeler gibi aracınızın iç mekanında oluşabilecek sorunların yanı sıra dış görünümde solmuş boya, güneş etkisiyle sararmış farlar, zamanla oluşmuş göçük ve çizikler gibi aracınızın yıpranmış görüntüsüne yol açan tüm problemleri gidererek aracınızı ilk günkü orijinal haline yakın bir görünüme kavuşturuyoruz.

Araç yenileme çalışmaları kapsamında sunduğumuz hizmetler:

Kaporta ve Boya

Taban Onarımı

Jant Onarım ve Boyama

İç Aksamlarının
Onarımı

Döşeme Onarımı ve Yenileme

Koltuk Onarımı ve Yenileme

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!