Koltuk ve Döşeme Onarımı

Aracınızın iç mekanında meydana gelen yıpranma ve hasarları dert etmeyin. Koltuk döşemenizden direksiyon simidinize kadar tüm ihtiyaçlarınızda AntaMotion güvencesi yanınızda.

Oto Koltuk Tamircisi

ARACINIZIN İÇ MEKANINI YENİLEYİN

Aracınızın iç mekanında bulunan koltuklarda, tavan kaplamasında veya kapı içi döşemelerinde meydana gelen yıpranma veya hasarları gidermek için doğru yerdesiniz. AntaMotion güvencesiyle koltuk döşemelerinizdeki yırtıklar dikilir, deri veya kumaş kaplamalardaki lekeler temizlenir, tavan döşemelerindeki deformasyonlar düzeltilir. Bu adımlar, aracın iç mekanındaki kusurları gidermeye ve orijinal estetiğini geri kazandırmaya yöneliktir. Koltukların rahatlığı, iç mekanın genel estetiği ve döşeme malzemelerinin kalitesi, aracın kullanım deneyimini ve satmak istediğinizde ikinci değerini doğrudan etkiler.

Koltuk ve Döşeme Onarımı

Profesyonel bir koltuk ve döşeme onarım işlemi, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir alandır.

Doğru malzemelerin seçimi, doğru tamirat teknikleri ve detaylara özen gösterme, başarılı bir onarım için önemlidir.

Kumaş veya deri koltuğunuz bir uzman tarafından incelenir, aracınızın orijinalliğini korumak ve maliyet avantajı sağlamak üzere çoğu zaman sadece hasarlı bölge yenilenirken ihtiyaç duyulması durumunda bütünüyle yenileme hizmeti de sunulabilir.

Tavan Döşemesi Onarımı

Özellikle iklimsel faktörler ve uzun süre kullanılmayan araçların kabin içerisinde oluşan havasızlık, zaman içerisinde tavan döşemelerinin sarkmasına yol açabilir.

Bu gibi durumlarda trim işçiliği dediğimiz söz konusu döşemenin araca zarar verilmeden sökümü ve gerekli onarım işlemlerinin ardından yeniden ilk günkü gerginliği sağlanarak montajı uzmanlık gerektirir.

Taban ve Kapı İçi Döşeme Onarımı

Günlük kullanımda en çok dış etkiye maruz kalan araç içi parçalar taban kaplaması ve kapı içleridir.

Isı farklılıkları nedeniyle zamanla oluşan sarkma ve buruşukluklar, kullanıma bağlı oluşabilecek lekeler gibi birçok yıpranma ve hasar aracınızın görünümünü olumsuz etkiler.

Bu gibi yıpranma ve hasarlarınızda AntaMotion uzmanları bütçenize uygun profesyonel çözümler sunar.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!