Mini, Orta veya Ağır Hasar Onarımı

Hafif, orta veya ağır hasarlı araçlarınızı mümkün olduğunca parça değiştirmeden, bütçeleri uygunda tutarak tamir ediyor, üretici standartlarına getiriyoruz.

a damaged car in a parking lot

Deneyimli ve profesyonel hasar danışmanlarımız vasıtasıyla sizin adınıza tüm hasar süreçlerini zahmetsizce yönetiyor; hangi ölçekte olursa olsun tüm hasar işlemlerinizde hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

STANDARTLARA UYGUN ONARIM

Her marka ve modeldeki binek otomobil ve ticari aracın hafif, orta ya da ağır ölçekteki hasarlarının onarımında, Auto King deneyimimiz ile otomotiv markalarının üretici standartlarına uygun olarak güvenle onarımında; uzman personelimiz ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ile kalite ve ekonomiyi bir arada sunuyoruz.

DEĞİŞTİRMEYELİM, ONARALIM

Aracınızın orijinalliğini koruyabilmek üzere mümkün olduğunca parça değişiminden kaçınarak, hasar gören parçalarınızı konusunda tecrübeli uzman teknisyenlerimiz ve modern servis ekipmanlarımız ile onarmayı hedefliyoruz. Bu sayede bir yandan aracınızı ileride ikinci elde satmak istediğinizde olası değer kayıplarının önüne geçerken; diğer yandan parça değişimine bağlı yüksek hasar ödemelerini engelleyerek kasko/sigorta maliyetlerinizi ekonomik seviyelere çekmenize katkı sağlıyoruz.

 

KAPSAMLI SİGORTA İŞBİRLİKLERİ

Türkiye’nin önde gelen tüm sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak kapsamlı hizmet sunan AntaMotion’da, aracınızın hasarı ile ilgili sizi yorucu süreçlerle uğraştırmadan kolayca tüm sigorta ve onarım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!