levent gençağa kimdir
Levent Gençağa kimdir

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Otomotiv sektörünün değer zincirini oluşturan satış, servis ve yedek parça iş kollarının tamamında faaliyet göstermekte olan AntaMotion, araç sahiplerinin profesyonel, güvenilir ve kurumsal hizmet ihtiyaçlarını, beklentilerin ötesinde bir hizmet anlayışla karşılamayı ilke edinmiş entegre bir otomotiv hizmet merkezidir.

2023 yılı itibariyle yaklaşık 1,5 milyon adetlik bir araç parkı büyüklüğüne ulaşan ve yaz dönemlerinde bu adetlerin katbekat üzerinde aracın yer aldığı Antalya ilinde 2 farklı noktada faaliyet gösteren AntaMotion, toplam 15.000 m2 alana kurulu olan merkez tesislerinin yanı sıra 2023 yılı itibariyle Antalya Uluslararası Havalimanı karşısında hizmet vermeye başlayan 3 katlı şubesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Aylık 1.000 adetten fazla araca satış sonrası hizmetler sunmakta olan AntaMotion, ikinci el alanında da yıllık ortalama 250 aracı kurumsal güvence ile yeni müşterilerine sunmaktadır.

Tüm mekanik bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra hafif, orta ve ağır hasar onarımı alanında da profesyonel hizmetler sunan şirketimiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve insan kaynağına yönelik önemli yatırımlarımız ile mini onarım, mobil parça onarımı, yedek parça, aksesuar ve boya koruma gibi geniş bir hizmet yelpazesiyle otomotiv alanında tüm beklenti ve ihtiyaçlara tek çatı altında cevap vermektedir.

Otomotiv sektöründe son yıllarda yaşanan dönüşümü vizyoner bir yaklaşım ile önceden değerlendiren şirketimiz, insan kaynağı ve teknolojiye yönelik gerçekleştirilen güçlü yatırımlarla bölgesinde elektrikli ve hibrit araç pazarında en büyük oyunculardan biri olmayı hedeflemektedir.
Bu strateji çerçevesinde Bosch Car Service tarafından elektrikli ve hibrit araç profesyonel servisi olarak derecelendirilmiş olan AntaMotion, aynı zamanda 2023 yılı itibariyle ülkemizin gurur kaynağı olan TOGG markasının da Antalya Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Sahibinden.com bünyesine 2023 yılı itibariyle katılmış olan Auto King markasının Antalya yetkili servisi olarak her marka ve model araca yüksek kalite standartlarında hasar onarımı hizmetleri sunmakta olan AntaMotion, 2022 yılı itibariyle klasik araç restorasyonu alanında da profesyonel hizmetler sunmaya başlamıştır. Dünya genelinde boya koruma alanında adından söz ettiren ve Formula 1 takımı ile motor sporları alanında da faaliyet gösteren Williams Racing markasının da Antalya temsilciliğini sürdüren şirketimiz, aynı zamanda Türkiye’nin ilk güvenli sürüş akademisi olan Demir Bükey Akademi bünyesinde Antalya ilinde güvenli sürüş eğitimleri de düzenlemektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet yapımız ve her noktada sunduğumuz kurumsal güvencemiz ile Antalya’da otomotiv alanında bir cazibe ve deneyim merkezi haline getirmeyi hedeflediğimiz AntaMotion, 2018 yılında gerçekleştirdiğimiz güçlü yatırımlar neticesinde baştan aşağıya yenilenerek kavuştuğu yüksek standartlar ile 20 yılı aşkın sektör deneyimimizin profesyonel bir yansıması olarak alanında fark yaratmaktadır.

Beklentilerinizin ötesinde hizmet anlayışımız ile tanışmak ve AntaMotion kurumsal güvencesi ile profesyonel hizmetler sunmak üzere sizi tesislerimize bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Levent GENÇAĞA
AntaMotion Genel Müdürü

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!