Lokal ve Komple Boya

AntaMotion kurumsal güvencesi, deneyimli uzman kadrosu ve gelişmiş ekipmanları ile üretici marka kalite standartlarında aracınız için kusursuz bir boya kalitesi vaat ediyoruz.

a person painting a car in a paint booth

3 BOYA FIRINI VE 9 ASTAR KABİNİ İLE dev bir boyahane

En son teknolojiye sahip olan 3 adet boya fırınımız ve 9 adet astar kabinimizde, boya işlemi kalitesini en üst seviyede sağlamaya yönelik olarak dijital ve doğalgazlı sistem kullanılmaktadır.

Yapılan işlemin kusursuz olabilmesi için aracın boyanacağı alanın tozsuz bir ortam olması büyük önem taşır. Fırınlarımızda kullanılan özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi sağlanmakta, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılması sağlanmaktadır.

BOYA MIX ODAMIZ İLE İSTEDİĞİNİZ RENGİ YARATIYORUZ

AntaMotion, aracınızın ilk günkü ışıltısını geri kazandırmak adına uluslararası alanda tanınmış markalarla işbirliği yapmaktadır.

Bozulan orijinal boya, uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle boyanır, böylece aracınızın kozmetiği ve değeri korunmuş olur. Bu sayede aracın orijinalliği en üst seviyede korunur ve değer kaybı önlenebilir. 

AntaMotion tesislerimiz içerisinde bulunan “BOYA MIX” odamızda istediğiniz marka ve model aracın orijinal renk tonunu, sedefli, opak veya metalik boyama çeşidine uygun olarak oluşturabiliyor ve aracınızı hayalinizdeki kozmetik görüntüye kavuşturuyoruz.

SERTİFİKALI VE DENEYİMLİ BOYA UZMANLARI

Araç boyama işlemleri, hasar görmüş veya yıpranmış alt zeminin uygun şekilde hazırlanmasından, astar, zımpara ve son kat boya işlemine varıncaya dek uzman bir işçilik bilgisi ve deneyimi gerektirir.

AntaMotion’un Auto King Akademi tarafından verilen özel araç hazırlık ve boya eğitimlerinden geçmiş ve sertifikalandırılmış boya teknisyenleri, sahip oldukları deneyim ve eksiksiz ekipmanlarımız ile aracınızı ilk günkü boya kalitesine güvenle kavuşturur.

LOKAL BOYADA
İŞİ UZMANINA BIRAKIN

Uzman bir işçilik bilgisi gerektiren lokal boya işlemi, araçlarda yalnızca hasar alan sınırlı bir bölgenin boyanıp, aracın geri kalan kısımlarına dokunulmaması anlamına gelir. Genellikle hafif çizikler ve daha minimal şekilde hasar görmüş veya lekelenmiş alanları düzeltmek amacıyla yapılır. Lokal boyama, tüm aracın boyanmasını gerektirmeyen küçük onarımlar için maliyet ve zaman tasarrufu sağlar; aracın ikinci elde satılmak istendiği zaman değer kaybının önüne geçilmesini sağlar.

Lokal boya yaptırırken profesyonel bir hizmet almak çok önemlidir; profesyonel yapılmayan işlemler sizi mağdur ederek değer kaybına yol açabilir.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!