Şanzıman Bakımı & Onarımı

Her marka ve model aracınızın manuel ya da otomatik şanzıman sistemlerinin bakım/onarımında Bosch Car Service deneyimimiz, özel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hizmetler sunuyoruz.

otomatik şanzıman tamiri

Manuel şanzımanların yanı sıra günümüzde çoğu otomotiv üreticisinin yeni nesil araçlarında kullandığı DSG, Stronic, Tiptronic, EDC, Powershift, CVT, DCT gibi otomatik şanzıman sistemleri, sundukları sürüş konforu, yüksek güvenlik ve performans ile araç sahipleri tarafından giderek daha fazla tercih edilirken, bu şanzıman sistemleri kompleks yapıları itibariyle bakım ve onarımlarında daha fazla uzmanlık ve özel ekipmanlar gerektiriyor.

Şanzıman Bakımınızı İhmal Etmeyin

Aracınızın marka ve modeline göre şanzıman bakım periyotları değişebilir, bununla birlikte ortalama her 60 bin kilometrede bir şanzıman bakım işlemi yaptırmanızı öneririz. Şanzıman bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmak, olası arızaların önüne geçmeniz ve ileride karşılaşabileceğiniz masraflardan kaçınabilmeniz için büyük önem taşır.

Şanzıman Onarımınızda İşi Uzmanına Bırakın

Aracınızın kilometresi ve yaşının yanı sıra, kullanım koşulları ve yoğun trafik gibi çevresel faktörlerin etkisi ile zaman içerisinde otomatik şanzıman sisteminiz aşınabilir ve bu nedenle onarım ya da kapsamlı revizyon ihtiyacı doğurabilir.

Dünya genelinde otomotiv teknolojilerinin en büyük üreticilerinden Bosch’un profesyonel ekipmanları ve özel test cihazları ile şanzıman onarımı konusunda deneyimli ekibimiz aracınızın şanzıman arızasını doğru tespit ederek, üretici markaların teknik standartlarına uygun, kaliteli ve ekonomik çözüm alternatifleri sunar. Eğer aracınız için güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı bir şanzıman bakım ve onarım hizmeti arıyorsanız, AntaMotion sizin için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyor.

ŞANZIMAN BAKIM/ONARIM GRUPLARIMIZ

Bosch Car Service güvencesi ile farklı otomotiv markalarının, farklı şanzıman tiplerine yönelik şanzıman onarımı konusunda deneyimli uzman personelimiz ve özel ekipmanlarımız ile otomotiv üreticilerinin teknik standartlarına uygun güvenilir ve ekonomik çözüm alternatifleri sunuyoruz.

Debriyaj Değişimi

Manuel viteslerde her marka ve model aracın debriyajını değiştiriyoruz.

Şanzıman Bakımı

Sadece şanzıman bakımı yaptırmak istiyorsanız aracınız ne marka ve ne model olursa olsun AntaMotion'da çözüm var.

Şanzıman Yedek Parça

Dişli, volan, debriyaj veya diğer iç parçaları orijinal ürünler ile değişiriyoruz. Geniş şanzıman yedek parça katalogumuz hizmetinizde.

Her Şanzıman Tipi Tamiri

Otomatik, manuel, CVT, yarı otomatik... her marka ve her modelin her şanzıman türünde tamir, değişim ve bakım sunuyoruz.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!