Immobilizer ve Anahtar Hizmetleri

Aracınızın anahtarı veya immobilizer sistemi ile ilgili tüm arızalarda Bosch Car Service güvencesiyle AntaMotion çözüm sunar.

araba eksper elektronik test

Gelişen teknoloji ile birlikte araç anahtarları da gün geçtikçe daha fonksiyonel ve karmaşık bir yapıya bürünüyor.

Anahtarların kullanım sıklığı, fonksiyon çeşitliliği gibi çeşitli nedenlerle bataryaları zaman içerisinde anahtarın işlevini tam olarak yerine getirmesini sağlayamadığı gibi zaman zaman daha önemli bir sorun olarak Immobilizer arızası nedeniyle aracınızı çalıştıramamanız da söz konusu olabiliyor.

Bosch Car Service deneyimimiz ile aracınızın anahtarı ya da Immobilizer sistemi ile ilgili tüm sorunlarda size hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Immobilizer arızası nasıl anlaşılır?

Araçların gösterge tablolarında Immobilizer uyarısı yer alır. Bazı araçlarda anahtar işaretiyle gösterilen bu uyarı, bazılarında ise Immobilizer yazısı şeklinde gösterilebilir.

Normal şartlarda aracınızın kontağını çevirdiğinizde Immobilizer ışığı yanar ve kısa bir süre sonra söner ancak kontağı çevirdiğinizde anahtar işareti hiç yanmıyor veya devamlı yanıyorsa sistemde bir arıza olma olasılığı yüksektir.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda aracınız marş basacaktır ancak ateşleme olmayacağı için çalışmayacaktır.

Anahtarınız eskisi gibi çalışmıyorsa çözüm kolay

Aracınızın anahtarı zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak eskisi gibi çalışmıyor olabilir.

Eğer anahtarınız zaman zaman işlevini tam olarak yerine getirmemeye veya ancak araca çok yaklaştığınızda çalışmaya başladı ise endişelenmeyin.

Anahtar bataryanızın tamamen boşalmasını beklemeden AntaMotion’a gelin, yalnızca 5 dakika içerisinde aracınızın anahtar bataryasını üretici markaların belirlemiş olduğu kalite standartlarında yenileyelim.

Yeni anahtar ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz

Aracınızın anahtarını kaybettiniz veya daha modern ve şık bir anahtar istiyorsunuz. AntaMotion, ihtiyaç duyduğunuz çözüm alternatifleri hizmetinizde.*

* Bu hizmetimizden yararlanabilmek için aracınızın size ait olduğunu gösteren ruhsat bilgileriniz ve geçerli kimlik belgeniz ile servis merkezimize başvurmanız gerekmektedir.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!