Far Temizliği ve
Far Parlatma

Güneş ışınlarına maruz kalan plastik farlar zamanla sararır ve işlevini yitirir. Farlarınızı parlatıyor ve eski berraklığına kavuşturuyoruz.

Far Parlatma
Araç farları zamanla çevresel etkenlere maruz kalarak sararabilir, bu da sürüş güvenliğini ve aracınızın estetik olarak görünümünü oldukça olumsuz etkiler. Sararmış farlar, ışık yayılımını azaltarak gece sürüşlerinde görüş mesafenizi ve görünürlüğüzü düşürebilir. Ancak, sararmış farları temizlemek ve eski berraklığına kavuşturmak hiç de zor değil.

TEMİZ FARLAR GÜVENLİ SÜRÜŞ SAĞLAR

Başta güneş ışığının etkileri olmak üzere zamanla ortaya çıkan toz, kir ve mevsimden kaynaklı dış unsurlar, araç farlarında önemli derecede sararmaya ve yıpranmaya neden olur. Sararmış far temizliği, sadece aracın estetik görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda sürüş güvenliğini artırarak gece sürüşlerinde daha iyi görünürlük sağlar. Bu işlem, düzenli bakım rutininin bir parçası olarak düşünülmeli ve farların berraklığını korumak için periyodik olarak uygulanmalıdır. Özel ekipmanlar yardımıyla farlarınızın değişimi için büyük maliyetlere katlanmadan far ve stop lambalarınızı ilk günkü parlak ve canlı görünümüne kavuşturuyoruz.

FAR PARLATMA ÖNCESİ VE SONRASI

Farlarım AydınlatmıyorFar Temizliği ve Far Parlatma
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!