Boya Koruma Uygulamaları

Aracınızın rengini ve parlaklığını korumak ve zamanla oluşabilecek dış etkilere karşı üst düzey bir korumak için profesyonel boya koruma uygulamalarımız hizmetinizde.

araba seramik kaplama

Boya koruma, aracın dış yüzeyine uygulanan bir koruma yöntemidir ve bu işlem aracın boyasını çeşitli dış etkenlere karşı koruyarak uzun ömürlü bir parlaklık ve görünüm sağlar.

Bu koruma işlemi genellikle çeşitli koruyucu kaplama ürünleri kullanılarak gerçekleştirilir.

AntaMotion güvencesi ve Dünya genelinde boya koruma uygulamaları alanında öncü kuruluş Williams Car Care deneyimi ile boya koruma uygulaması 4 aşamada gerçekleştirilir.

1. AŞAMA

İlk aşamada detaylı olarak yıkama işlemi yapılan aracın boya yüzeyine yapışan ve yıkama işlemi ile yüzeyin arındırılamadığı zift-katran, ağaç reçineleri, endüstriyel ve kimyasal tozlar, kireçli su lekeleri ve partiküller ile yabancı boya maddeleri gibi kir ve lekeler temizlenir.

Bu temizlik işlemleri, Williams Car Care’in özel malzeme ve ekipmanları ile boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden gerçekleştirilir.

2. aŞAMA

Aracın boya ve vernik yüzeyinde dış etkenler, yanlış yıkama veya pasta cila uygulamaları gibi nedenlerle zaman içerisinde oluşmuş çizikler, harelenmeler ve boya deformasyonlar aynı zamanda boya yüzeyini matlaştırır.

İkinci aşama da bu çizik, harelenme ve boya deformasyonları, aracın boyasına ve çiziklerin derinliklerine göre nano teknolojik ürünler ve uygulama tekniği ile boya ve verniğe zarar vermeden giderilir.

3. Aşama

Boya koruma uygulamasının üçüncü aşamada, aracın tüm yabancı maddelerden temizlenerek çizikleri de giderilen boya yüzeyi detaylı olarak kontrol edilir.

Bu kontrolde bir eksiklik görülmemesi durumunda Williams Car Care’in boya parlatma cilaları ile araç ilk günkü gibi göz kamaştırıcı parlaklığına kavuşturulur.

4. Aşama

Boya koruma işlemi öncesinde yüzeyi yabancı maddelerden temizlenen, çizikleri giderilen ve gerekli parlaklığa kavuşturulan boya yüzeyi, bu aşamada parlak görünümünün uzun süreli kalmasının sağlanması ve dış etkenlere karşı korumanın eksiksiz sağlanması için detaylı boya koruma uygulamasına alınır.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!