PERİYODİK BAKIM

Bosch Car Service deneyimimiz ile 
aracınızın garantisi bozulmadan 
her marka ve model aracın periyodik bakım hizmetlerini TSE Onaylı Yetkili Servis güvencemizle sunuyoruz.

Antalya periyodik bakım

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, Bosch Car Service deneyimimiz ile otomotiv üreticilerinin belirlediği standartlara uygun olarak ileri teknoloji ürünü test cihazlarımız, modern servis ekipmanlarımız ve uzman teknik ekibimiz ile aracınızın tüm mekanik bakım ve onarım işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.

ARACINIZIN GARANTİSİ BOZULMASIN!

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, TSE onaylı “TS12047 Yetkili Servis” güvencemiz ile aracınızın üretici garantisi bozulmadan servis hizmeti sunuyoruz.

EKONOMİK HİZMET PAKETLERİ

Periyodik bakım, fren diski değişimi ya da şanzıman onarımı… Ekonomik hizmet paketlerimiz ile aracınız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda Bosch Car Service güvencesiyle kaliteli çözümler sunuyoruz.

ORİJİNAL VE EŞDEĞER PARÇA ALTERNATİFLERİ

Dünya’nın en büyük otomotiv parça tedarikçisi Bosch Car Service’in zengin ürün yelpazesi ile otomotiv üreticilerinin belirlediği kalite standartlarında orijinal ve eşdeğer parça alternatifleri sunuyoruz.

BİLGİSAYARLI ARIZA
TESPİTİ

Her marka ve model aracın teknik özelliklerine uygun Bosch KTS bilgisayarlı arıza tespit cihazlarımız ile aracınızın tüm elektronik kontrol ve arıza tespitlerini yetkili servis standartlarında güvenle gerçekleştiriyoruz.

PERİYODİK BAKIM HİZMETLERİMİZ

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!