Arabamı satmak istiyorum diyorsanız;

ARACINIZI BİZE SATIN.
Aracınızı satmanın derdi bizim, keyfi sizin olsun.

Aracınızı satmak istediğinizde gereksiz süreçlerle uğraşıp risk almayın.

AntaMotion’a gelin, ister size sunacağımız tekliften yararlanarak aracınızı nakit veya takas yoluyla değerlendirin; isterseniz showroomlarımızda sigorta kapsamı ve kurumsal güvencemiz ile aracınızı konsinye olarak satışa sunun. Arabamı satmak istiyorum diyorsanız; aracınızı satmanın dertleriyle biz uğraşalım, siz yalnızca keyfini sürün.

ANTAMOTION güvencesiyle aracınızı kolayca satın!

Aracınızı hemen değerlendirelim

Satmak istediğiniz aracınızın markası, modeli, kilometresi ve ön ekspertiz durumunu değerlendirerek aracınıza nakit veya takas yoluyla teklif sunalım.

Veya arzu ederseniz dilediğiniz bedelden aracınızı satabilmeniz için konsinye olarak bize bırakın, showroomlarımızda sigorta güvencesi altında sergilerken danışmanlarımız tüm süreçleri sizin adınıza yönetsin.

Tüm süreçleri sizin yerinize takip edelim

Nakit veya takas teklifimizi değerlendirmek isterseniz, aracınızı detaylı ekspertize alarak satın alma ile ilgili bürokratik işlemleri gerçekleştirelim.

Konsinye olarak aracınızı satmamızı isterseniz, yeni sahibini bulana kadar aracınızı showroomumuzda sergilerken; aracınızın detay temizlik, fotoğraflama, ilan yayınlama ve müşteri taleplerini uzmanlarımız sizin yerinize gerçekleştirsin.

Bürokratik işlemlerle yorulmayın

Satışına onay vermeniz durumunda aracınız ile ilgili tüm devir, noter ve ruhsat işlemlerini sizin yerinize takip edelim.

Banka transferi yoluyla aracınızın satış bedelini güvenle almanızı sağlarken, sizin için ikinci elde araç satmayı zahmetsiz ve risksiz bir deneyime dönüştürelim.

arabamı satmak

Araç Değerlendirme Formu

Aracınızı değerlendirebilmemiz ve size özel teklifler sunabilmemiz için aşağıda yer alan formu doldurarak bize iletmeniz yeterli!

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!