ANTAMOTION kurumsal güvencesi ile ikinci elde risk almayın!

İkinci el araç alım satımının kolay, hızlı ve güvenilir yolu ANTAMOTION ile yanınızda.

Geniş araç seçeneklerimizden kendinize en uygun aracı bulabileceğiniz gibi, mevcut aracınızı satmak istediğinizde de zahmetsiz süreçlerimiz ile rahat edin.

Aracınızı Aynı Gün Nakite Çevirin

Banka transferi, kredi veya takas çözümlerimizden yararlanırken, devir, noter ve ruhsat işlemlerinde de profesyonel hizmet alın.

ARACIMI SATMAK İSTİYORUM

En son teknolojiye sahip olan 3 adet boya fırınımız ve 9 adet astar kabinimizde, boya işlemi kalitesini en üst seviyede sağlamaya yönelik olarak dijital ve doğalgazlı sistem kullanılmaktadır.

Yapılan işlemin kusursuz olabilmesi için aracın boyanacağı alanın tozsuz bir ortam olması büyük önem taşır. Fırınlarımızda kullanılan özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi sağlanmakta, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılması sağlanmaktadır.

AntaMotion, aracınızın ilk günkü ışıltısını geri kazandırmak adına uluslararası alanda tanınmış markalarla işbirliği yapmaktadır.

Bozulan orijinal boya, uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle boyanır, böylece aracınızın kozmetiği ve değeri korunmuş olur. Bu sayede aracın orijinalliği en üst seviyede korunur ve değer kaybı önlenebilir. AntaMotion tesislerimiz içerisinde bulunan “BOYA MIX” odamızda istediğiniz marka ve model aracın orijinal renk tonunu, sedefli, opak veya metalik boyama çeşidine uygun olarak oluşturabiliyor ve aracınızı hayalinizdeki kozmetik görüntüye kavuşturuyoruz.

ANTAMOTION güvencesiyle satışa sunulan araç seçeneklerimizi inceleyin!

arabayı galeriye satmak

Araç Değerlendirme Formu

Aracınızı değerlendirebilmemiz ve size özel teklifler sunabilmemiz için aşağıda yer alan formu doldurarak bize iletmeniz yeterli!

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres

Topçular Mah, Aspendos Blv, 1015 Sk, No: 9

Telefon

0 (242) 312 36 60

E-Posta

info@antamotion.com

WhatsApp

+90 531 285 13 74

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!