Hakkımızda

Gücümüz, işimiz

Profesyonel yönetim anlayışımız ile Antalya’da her biri alanında öncü olan birbirinden güçlü markaların bayraklarını gururla taşıyoruz.

HAKKIMIZDA

Her marka ve modelde, binek ve ticari tüm araçlara hizmet sunan AntaMotion; otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetler alanında öncü kuruluşlar olan Auto King ve Bosch Car Service markalarının Antalya Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir. Satış sonrası hizmetler alanında bu 2 markayı temsil eden AntaMotion, ayrıca ülkemizde 26 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve güvenli sürüş teknikleri alanında bir “otorite” olarak nitelendirilen Demir Bükey Akademi’nin de Akdeniz Bölge Müdürlüğü olarak hizmet vererek güvenli sürüş eğitimi hizmetleri sunmaktadır. AntaMotion, 2020 yılı itibariyle temsil ettiği markalara bir yenisi daha ekleyerek 60 yılı aşkın süredir araç üzeri taşıma ekipmanları konusunda Dünya’nın öncü kuruluşu olan Thule’nin Antalya Yetkili Satış Noktası olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm mekanik bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra orta ve ağır hasar onarımında da profesyonel hizmetler sunan AntaMotion, otomotiv sektöründe önemli deneyimlere sahip yöneticileri ve teknik personelinin gücüyle tüm beklenti ve ihtiyaçlara tek çatı altında profesyonel ve güvenilir çözümler sağlamaktadır.

AntaMotion’un sahip olduğu TS12047 Yetkili Servis onayı ile üretici markaların garanti kapsamındaki araçlara da tüm hasar onarım ve mekanik bakım işlemleri, aracın garantisi bozulmadan güvenle ve en ekonomik şekilde sunulmaktadır.

2018 yılı itibariyle Antalya’da gerçekleşen maddi hasarlı trafik kazaları içerisinden %11’lik bir hasar onarımı payı alan AntaMotion, aylık 1.000’den fazla müşteriye yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Toplam 10 dönüme kurulu tesiste, aynı anda 150 aracın bakım/onarım işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

10.000m2
Tesis Büyüklüğü

70
Sertifikalı
Personel

Her
Marka/Model
Bakım/Onarım

30 Anlaşmalı
Sigorta Şirketi

Auto King
Yetkili
Servisi

Bosch Car
Yetkili
Servisi

Demir Bükey
Akademi Akdeniz Bölge
Müdürlüğü

TS12047
Yetkili Servis
Garantisi

Levent GENÇAĞA

Levent GENÇAĞA
Genel Müdür

1979 İstanbul doğumlu Gençağa, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans ve aynı üniversitede yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış; ardından ABD’de SUNY Albany Üniversitesi’nde pazarlama alanında eğitim görerek; meslek hayatıyla eş zamanlı olarak ilerleyen yıllarda Koç Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamlamıştır. İş hayatına 2000 yılında Garanti Bankası’nda MT olarak başlayan Gençağa, ardından uzun yıllar Doğuş Otomotiv bünyesinde Bayi ve Marka Yönetimi alanlarında çeşitli markalarda yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.

Zeynep Yeşilipek GENÇAĞA

Zeynep Yeşilipek GENÇAĞA Genel Müdür Yardımcısı

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimi tamamlayan Gençağa, aynı üniversitede MBA eğimini tamamladıktan sonra meslek hayatına 2005 yılında Doğuş Otomotiv bünyesinde başlamıştır. Çeşitli markalarda görev aldıktan sonra Scania, Krone ve Meiller ağır vasıta grubunda pazarlama yöneticisi olarak görev alan Gençağa, son olarak Garanti Leasing bünyesinde Pazarlama Müdürü olarak görev almıştır.

Oğuz YEŞİLİPEK

Oğuz YEŞİLİPEK Genel Koordinatör

Sabancı Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Yeşilipek, takiben İngiltere’de Coventry Üniversitesi’nde MBA Programı’nı tamamlamıştır. İş hayatına 2009 yılında turizm alanında başlayan Yeşilipek, son olarak Otokoç bünyesinde AVIS Akdeniz Bölge Satış Yöneticiliği görevini üstlenmekteydi.

Alpaslan Ulusoy

Alpaslan Ulusoy Servis Müdürü

1974 Tavas Denizli doğumlu Ulusoy, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nü tamamladıktan sonra kariyerine 10 yılı aşkın süre sigorta sektöründe sürdürmüştür. 2010 yılı itibariyle Auto King bünyesinde Servis Yöneticisi unvanıyla görev almaya başlayan Ulusoy, satış sonrası hizmetler alanında “kalite” ve “müşteri memnuniyeti” konularında Auto King bünyesinde çeşitli başarılar sağlamıştır.

MEHMET FİDAN

Mehmet FİDAN Operasyondan Sorumlu Birim Yöneticisi

1968 İzmir doğumlu Fidan, Ankara Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre Bosch Car Service, Nissan ve Doğuş Otomotiv bünyesinde çeşitli markalarda Servis Müdürü olarak görev almıştır. 2007-2017 yılları arasında Audi ve SEAT Yetkili Servisleri’nde Servis Müdürü olarak görev alan Fidan, 2018 yılından bu yana AntaMotion bünyesinde Operasyondan Sorumlu Birim Yöneticisi olarak görev almaktadır.