Yedek Parça Aksesuar

Aracınıza dair ne ihtiyacınız varsa

Tüm ihtiyaçlarınızda geniş yedek parça
ve aksesuar seçenekleri elinizin altında.

Aracınız için ihtiyacınız olan tüm yedek parça ve orijinal aksesuarlar, AntaMotion kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor. Tavan taşıyıcılarından, araç içi kamera sistemlerine kadar Dünya genelinde kalitesini ispat etmiş birçok markanın ürünleri, montaj ve gerektiğinde sizin yerinize depolama hizmetlerini de kapsayacak şekilde zahmetsizce sunuyor, aracınız ile her kilometrede daha keyifli yolculuklar geçirmenizi hedefliyoruz.

Thule Antalya Yetkili Satış Noktası

AntaMotion, 1942 yılında İsveç’te kurulmuş olan ve 60 yılı aşkın süredir araç üzeri taşıma ekipmanları konusunda Dünya’nın öncü kuruluşu olan Thule’nin Antalya Yetkili Satış Noktası olarak hizmet vermektedir.

Üretici otomobil markaları tarafından onaylı tek profesyonel taşıma sistemleri üreticisi konumunda olan Thule, portbagaj çeşitlerinden bisiklet taşıyıcılara kadar ihtiyacınız olan tüm taşıma sistemlerinde güvenlik ve kolay kullanım avantajlarıyla fark yaratır. Thule ürünleri için AntaMotion müşteri danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Aracınızda Bosch Kalitesini Tercih Edin

Bosch mühendisliğiyle geliştirilmiş servis ekipmanları ve özel ürünler sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun kusursuz hizmet alabilirsiniz. Bosch teknolojisi ile geliştirilmiş aküden aydınlatma sistemlerine, fren balatalarından sileceklere kadar ihtiyacınız olan tüm ürünleri Bosch Car Service AntaMotion’da bulabilirsiniz.

Güvenliğinizi Xiaomi Araç İçi Kamera Kullanarak Artırın

Araç içi kamera kullanımıyla trafik ortamında yaşayacağınız bir kazada somut kanıtlar elde edebileceğiniz gibi, hareket sensörü özelliğine sahip kameralar ile de aracınızın park halinde başına gelebilecek olumsuz durumlara karşın caydırıcı bir önlem de alabilirsiniz. Güvenlik ile ilgili bu temel fonksiyonların yanı sıra elbette gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz ile ilgili anılarınızı kayıt altına almanız için de araç içi kamera kullanımını tercih edebilirsiniz.

Lastiklerinizi İhmal Etmeyin

Lastikler, yol ile en önemli yaşam bağınızdır. Lastiklerin azami ömürleri kullanım şartlarına göre değişiklik göstermekle birlikte üretim tarihinden itibaren 5 yıldır. Binek araçlarda diş derinliği yaz lastiklerinde 2 mm, kış lastiklerinde ise 3 mm’den az olmamalıdır.

Güvenliğiniz için AntaMotion danışmanlarına lastiklerinizi ücretsiz olarak kontrol ettirebilir, dünya genelinde kalitesi ispatlanmış üreticilerin lastiklerini servisimizden tedarik edebilirsiniz.

Mekanik Bakım Onarım