Periyodik Bakım / Mekanik Bakım

Hem “ekonomik”, hem “güvenli”

Aracınızın garantisi bozulmadan, Bosch Car Service güvencesiyle profesyonel hizmet alın.

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, Bosch Car Service deneyimimiz ile otomotiv üreticilerinin belirlediği standartlara uygun olarak ileri teknoloji ürünü test cihazlarımız, modern servis ekipmanlarımız ve uzman teknik ekibimiz ile aracınızın tüm mekanik bakım ve onarım işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.

GARANTİ KAPSAMINDA PERİYODİK BAKIMLAR

AntaMotion, aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, sahip olduğu güvencesi ile tüm periyodik bakım işlemlerinizde aracınızın garantisi bozulmadan servis hizmeti almanızı sağlar.

EKONOMİK HİZMET PAKETLERİ

Aracınızın periyodik bakımından, fren sistemi bakımı veya balata değişim işlemlerine varıncaya dek tüm mekanik bakım ve onarım ihtiyaçlarını, ekonomik hizmet paketlerimiz ile bütçenizi yormadan karşılıyor; profesyonel çözüm alternatiflerimiz aracınızı daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlıyoruz.

ORİJİNAL VE EŞDEĞER PARÇA ALTERNATİFLERİ

Aracınızın periyodik bakım ve mekanik onarım işlemlerinin, güvenilir ve ekonomik bir şekilde gerçekleşmesi için size otomotiv üreticilerinin belirlediği kalite standartlarında orijinal ve eşdeğer parça alternatifleri sunuyoruz. Bilgisayarlı arıza tespit cihazlarımız ile aracınızın kontrollerini yapar, gerek duyulması durumunda onayınıza istinaden diğer gerekli bakım ve onarım işlemlerini tamamlar.

GELİŞMİŞ BİLGİSAYARLI ARIZA TESPİTİ

Aracınızın teknik açıdan mevcut durumunu ve mekanik aksamlarının düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en son teknoloji ürünü bilgisayarlı arıza tespit cihazlarını kullanıyor; herhangi bir arıza tespit edilmesi durumunda, onayınızı alarak gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini en güvenilir ve ekonomik çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Mekanik Bakım Onarım