İştiraklerimiz

Güvenle büyüyoruz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda bize duyduğunuz güven ile 30 yılı aşkın süredir gelişimimizi sürdürüyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ

Sağlık ve otomotiv alanlarında önemli yatırımları bulunan Şirketler Grubumuz, sahip olduğu kurumsal birikim ve vizyon ile 30 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. 25 yılı geride bırakan otomotiv sektörü deneyimlerinin ardından 2018 yılı itibariyle Auto King ve Bosch Car Service işbirlikleri ile Antalya’nın en büyük özel servisi AntaMotion’u hayata geçiren Şirket Grubumuz, çeşitli sektörlerde görev alan yaklaşık 200 çalışanımız ile faaliyet gösterdiği her alanda güven ve kalite prensipleriyle müşterilerine değer yaratmayı hedeflemektedir.

Orbit Göz Hastanesi

Orbit Göz Hastanesi

1990 yılında Antalya’da ilklere imza atarak hayata geçen Orbit Göz Hastanesi, uzman doktorları, profesyonel sağlık personeli, ileri teknoloji donanımları ve modern tesisleri ile faaliyet vermeye devam etmektedir.

MedicaTrust

MedicaTrust

Ülkemizde sağlık sektörünün gösterdiği gelişim ile birlikte Dünya genelinde hastal ve hasta yakınlarınaara üstün kalitede hizmetler sunmak üzere 2000 yılında kurulmuş olan MedicaTrust, uluslararası kalite standartlarını sağlayan, her biri alanında Türkiye’nin önde gelen hastaneleri, medikal merkezleri ve doktorlarıyla anlaşmalı olarak geniş kapsamlı medikal hizmetler sunmaktadır.

DEMİR BÜKEY AKADEMİ

Demir Bükey Akademi

Dünyanın en tehlikeli trafik ortamlarından birine sahip olan ülkemizde, İleri Sürücülük Teknikleri alanında çağdaş düzeyde eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek için 1992 yılında kurulmuş olan Demir Bükey Akademi, geride bırakılan 27 yılda 450 kurum ve kuruluş ile yapılan işbirliği ve bireysel katılımlarla yaklaşık 120.000 sürücüye “Defansif Sürücülük Teknikleri Eğitimleri” vermiştir.