Detaylı Boya Koruma

İlk günkü gibi “şık”

Detaylı boya koruma hizmetlerini
işin uzmanından alın!

Auto King kurumsal güvencesi ile Dünya genelinde kalitesini ispatlamış profesyonel ürünler kullanarak, detaylı boya koruma uygulamaları konusunda özel eğitimlerden geçmiş uzmanlarımız vasıtasıyla aracınızı ilk günkü şık ve parlak görüntüsüne kavuşturuyoruz.

SERAMİK KAPLAMA UZMANLIK GEREKTİRİR

Seramik kaplama, güneş ışınlarının ve oksitlenmenin aracınızın boyasını matlaştırmasını ve soldurmasını engeller; dış etmenlere karşı aracınızı daha dirençli hale getirir. Titizlik isteyen bu uygulama, markası kendini ispatlamış kaliteli ürünler kullanılarak, aracınızın her noktasına bu konuda eğitimli uzmanlar tarafından detaylı bir şekilde uygulanır. Boyaya yüksek parlaklık ve derinlik katar, aracınızın ışıltısını en az 2 yıl korur.

ANTALYA’DA ÖNEMİ BÜYÜK

Antalya’nın yakıcı güneşinin yanı sıra çam ağacı reçinesi veya böcek kalıntıları gibi dış faktörlere karşın aracınızın boyasının korunmasında, boya koruma ve seramik kaplama işlemlerinin önemi artıyor. Profesyonelce gerçekleştirilen uygulamalar ile cila gereksinimi ortadan kalkarken, hidrofobik (su itici) olma özelliği ile birçok zararlı madde aracınızın yüzeyinden uzak tutuluyor.

3 ADIMDA HAYALİNİZDEKİ ARAÇ KAPINIZDA
Seramik Kaplama
Seramik Kaplama

PROFESYONEL ÜRÜN VE EKİPMANLAR

AntaMotion tüm detaylı boya koruma ve aksesuar hizmetlerinde dünya genelinde kalitesi ispanlanmış profesyonel markaların ürünlerini tercih etmektedir.

Detaylı boya koruma Detaylı boya koruma